ЗДО №2, Солотвино

Вихователі

Бобришова Марія Василівна
вихователь різновікової групи ЗДО  ясла-садка № 2.
На посаді вихователя працює з 2011 року. Стаж роботи 20 років.
Вихователь створює оптимальні  умови для всебічного гармонійного розвитку дітей, забезпечення їх  фізичного, психічного розвитку. Спрямовує освітню діяльність на розвиток освіченості, розвиненості, вихованості дитини відповідно до їх вікових можливостей, забезпечує компетентний підхід до розвитку особистості кожної дитини, збалансованості майбутніх знань, умінь, навичок, особистісних якостей і вольової поведінки дитини, морально-духовного здоров’я та психологічну готовності до систематичного навчання в школі.

Медведь Наталія Михайлівна
вихователь різновікової групи ЗДО  ясла-садка №2.
Має вищу освіту. Педагогічний стаж роботи 30 років. В даній установі працює з 01.09.2010 року.
Медведь Н. М. здатна організувати дитячий колектив і створити сприятливий соціально-психологічний клімат у ньому. Під час проведення різних видів роботи з дітьми перевагу надає ігровим методам і прийомам, що сприяє невимушеному засвоєнню кожною дитиною необхідних знань, умінь, навичок. Педагог знаходить найкраще практичне застосування здібностей кожної дитини з урахуванням особистісного - орієнтованого підходу. Позитивно ставиться до нововведень. Основною метою у вихованні дітей вважає розвиток самостійності, ініціативності та творчого потенціалу вихованців. У своїй діяльності вихователь активно застосовує інноваційні форми роботи з дітьми. Виховує у дітей чесність, дружбу, дисциплінованість, акуратність, організованість. Показником успішної діяльності педагога є оволодіння дітьми програмним  матеріалом, адаптованість, розвинена самостійність і готовність до навчанні в школі.

Рактей Ольга Іванівна
вихователь ЗДО ясла-садка № 2. 
На посаді вихователя працює з 2001 року.
Стаж роботи 22 років.  В своїй роботі використовуєособисто - орієнтований підхід до організації освітнього процесу.
Багато уваги приділяє розвитку активного мовлення дітей. Як вихователь сприяє  розвитку творчих здібностей вихованців. У своїй діяльності застосовує інноваційні форми роботи з дітьми. Вміє зацікавити дітей, домагається ефективного засвоєння ними знань, широко використовує ігрові методи у роботі з дітьми. Вона ознайомлює дітей з проявами високої моралі та відповідальності людини, формує в них почуття патріотизму, співробітництва, працьовитості,  вчить їх правильно поводитись і спілкуватися з однолітками і дорослими.

   
   

 

Логін: *

Пароль: *