ЗДО №2, Солотвино

Адміністрація

Шофрон Галина Юріївна – директор ЗДО ясла-садка № 2
Закінчила Мукачівський гуманітарно – педагогічний  інститут за спеціальністю «Дошкільне виховання», працює в ЗДО ясла-садку №2 з 1988 року.
На посаді директора працює з 1998 року. Стаж роботи 32 років.
Галина  Юріївна здійснює методичне керівництво    освітньою діяльністю колективу дошкільного закладу. Забезпечує і контролює виконання освітньої програми « Українське дошкілля», « Впевнений старт» і правильну постановку виконання і навчання дітей у всіх викових групах. Надає методичну допомогу вихователям, проводить консультацію для них з метою надання їм практичної допомоги. Відзначається високими моральними якостями, загальною і професійною культурою. Галина Юріївна знаходиться в постійному процесі творчого саморозвитку, працює над собою, шукає оптимальні шляхи для розв’язання  проблем  дошкільного закладу. Користується авторитетом серед колег, батьків, дітей.

Пуліска Ірина Юріївна – музичний керівник, профорганізатор.
На посаді музичного керівника працює з 2008 року.
Стаж педагогічної роботи 30 років.
Пуліска І. Ю творчо працює з дітьми, розвиває особистість кожної дитини, впроваджує інноваційні технології в освітньо - виховний процес. Вона старається сформувати у дітей життєву мистецьку активність, закласти основи музичної культури, прищепити дітям емоційно-ціннісне ставлення до оточуючого світу, сформувати основи музичного сприймання, розвивати музичні здібності,спеціальні здібності музичного і музично-рухового виконавства, збагачувати музичні враження дітей, знайомлячи із творами різних композиторів та кращими зразками української народної музики, розвивати виконавські та танцювальні здібності обдарованих дітей. Формує дитячу творчість, вміння створювати власні задуми, підтримує прагнення дітей до активності, дає можливість прилучати їх до системи цінностей, культури, традицій українського народу, ознайомлює з культурою народів світу.

 

Профорганізатор ЗДО ясла-садка № 2 – Пуліска Ірина Юріївна

Ониш Владуц Миколайович
Завідувач з господарства ЗДО ясла-садка № 2

 

Логін: *

Пароль: *